Poczuj zapach dwusuwa w święta

Zbliżające się święta kojarzą się z wieloma zapachami. Wśród nich możemy wyróżnić aromat słodkich pierników, pomarańczy, cynamonu, czy goździków. Ale zaraz, zaraz – gdzie w tym wszystkim motoryzacja? A no, coś by się znalazło. Teraz przy świątecznym stole będzie można napawać się zapachem dwusuwa, wydobywającym się ze specjalnie przygotowanej świecy.

Tak, jak napisałam na początku: święta kojarzą się z wieloma zapachami. Wśród nich możemy wyróżnić aromat słodkich pierników, pomarańczy, cynamonu, czy goździków. Nadchodzące święta to też czas, który poświęcamy głównie rodzinie. Nie wszyscy jednak zapomną o motocyklach (to też rodzina, prawda?), ale tak, czy inaczej – w większości przypadków, będą one musiały czekać cierpliwie w ciepłych (lub i nie) garażach. Bo święta to nie jedyna "przeszkoda"– przydałoby się też podwyższyć nieco temperaturę. Ale tęskniący za zapachem swoich maszyn nie będą musieli biegać już do garaży pod pretekstem odnalezienia starej książki, czy przyniesienia słoika z ogórkami.

Na stronie blog.motorcycle.com pojawiła się informacja o świecach o zapachu dwusuwowego silnika. Moim zdaniem — to świetny, kreatywny pomysł na prezent dla motocyklisty. Myślę też, że nie ma powodu, by do pojawienia się tych produktów na rynku dorabiać niepotrzebnie jakąkolwiek ideologię (co motocykliści bardzo lubią robić). Ciekawe, jak to przełoży się na efekty finansowe firmy Maven, która na co dzień zajmuje się produkcją świec i kosmetyków. Jeden krok w kierunku branży motocyklowej już zrobiony — i to chyba całkiem pomysłowo.

Swoją drogą, ciekawe, w którym momencie zapach takiej świecy przestanie sprawiać frajdę, a zacznie być po prostu — duszący.

Zobacz również: Goodyear - konferencja

Podziel się:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Blogi:

Ferrari F12berlinetta ulicznie Quo vadis, kratko? Filmowo-motoryzacyjne podsumowanie tygodnia [14.12.2013] Gymkhana - z czym to się je? Valentino Rossi promuje Yamahę MT-09 Street Rally David Brown The Sixth Giełda klasyków: De Tomaso Pantera - budżetowy supersamochód Filmowo-motoryzacyjne podsumowanie tygodnia [07.12.2013] Robert Kubica w Volkswagenie! Czyżby? Buick Riviera Boattail Road Trip - drogowa tułaczka po świecie R129 na "czarnych blachach" Audi S4 B5 - rodzinne kombi z charakterem Filmowo-motoryzacyjne podsumowanie tygodnia [03.12.2013] Jedyny taki warsztat Subaru Impreza Wieczne miasto z perspektywy spottera Jesienna Praga (2013) Motoryzacyjne zwiedzanie Europy Drogi marzeń - Przełęcz Stelvio vs Szosa Transfogaraska. Dada: Gran Turismo Polonia okiem motomaniaka Giełda klasyków: 63 miliony dolarów za klasyki w Nowym Jorku Prezentacja Ferrari 458 Speciale 51. Rajd Barbórki Warszawskiej - zapowiedź

Popularne w tym tygodniu:

Renault Clio R.S. 220 Trophy – test [wideo]